KONST / Litografier / Färglitografi 16694301
nr 1669 4301
Hannu Väisänen
(f. 1951), Finland
Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 64x81 ca
Hannu Väisänen, finländsk bildkonstnär och författare född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:09:56
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Hannu Väisänen
Läs mer om Hannu Väisänen